MADAMW rimtai vertina jūsų privatumą. Ši Privatumo politika paaiškina, kaip mes renkame, naudojame, atskleidžiame ir saugome jūsų asmeninę informaciją. Naudojantis mūsų tinklalapiu, jūs sutinkate su šioje Privatumo politikoje aprašytomis praktikomis.

Renkama informacija:

Mes renkame asmeninę informaciją, kai per savo tinklalapį siunčiate užklausą. Informacija gali apimti jūsų vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Mes naudojame šią informaciją tik tam, kad galėtume atsakyti į jūsų užklausą ir suteikti jums reikiamą informaciją.

Informacijos naudojimas:

Mes nepasidaliname, neparduodame ar kitaip neatiduodame jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Mes naudojame jūsų informaciją išimtinai tam, kad galėtume atsakyti į jūsų užklausas ir suteikti jums geresnę patirtį mūsų tinklalapyje.

Slapukai:

Mūsų tinklalapis gali naudoti slapukus, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį. Šie slapukai nerenka asmeninės informacijos ir naudojami tik statistiniais ir analitiniais tikslais. Jūs galite pasirinkti išjungti slapukus savo naršyklės nustatymuose, tačiau tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai mūsų tinklalapyje.

Šios politikos pakeitimai:

Mes gali atnaujinti šią Privatumo politiką laikui bėgant. Bet kokie pakeitimai bus paskelbti šiame puslapyje, todėl mes raginame periodiškai peržiūrėti šią politiką.

Jei turite kokių nors klausimų ar susirūpinimų dėl mūsų Privatumo politikos, prašome susisiekite su mumis.